Kvinnoklubbar i Skåne

På följande orter i Skåne finns kvinnoklubbar. Saknar du en klubb men vill ändå gå med i S-kvinnor kan vi registrera dig i vår distriktsklubb. Hör i så fall av dig till kansli@skvinnorskane.se eller ring 070-261 66 69.

 

Bromölla Annika Mollden→ annikamollden@hotmail.com

Eslöv Cecilia Lind→ cecilia.lind.agusa@gmail.com

Helsingborg My Rosell→myrosell00@gmail.com

Hjärup Britt Liljekvist→ britt.liljekvist@hotmail.se

Hässleholm Helena Malje→ helena.malje@gundastorp.se

Kävlinge Birgitta Dahlén Mårtensson→ birgitta.kavlinge@bredband.net

Landskrona Jessica Kronvall→jessica.kronvall@bredband.net

Lomma Gudrun Svensson→ gudruns@swipnet.se

Lund, Camilla, Jeanette Olsson→ jeanette.olsson@abf.se

Malmö Alina Maria Bergqvist→ ccmmohrf@hotmail.com

Malmö Anna Barbro Erlström→ barbro.erlstrom@telia.com

Malmö Avantgarde Jenny Österlind→ osterlind.jenny@gmail.com

Malmö Husie Ulla Ängquist→ ulla.angquist@sydmail.se

Malmö KARL Kia Haraldsdotter-Sageus→ kia.haraldsdotter-sageus@malmo.se

Malmö Karolina Gunilla Bengtsson→ 10bengtsson@telia.com

Skromberga Gull/Britt Hansson→ gb.gren@tele2.se

Skurup Margaretha Anderberg→ margand46@hotmail.se

Staffanstorp Kristina Saunders→ falck-saunders@hotmail.com

Trelleborg Lena Näslund→ naeslund.information@telia.com

Victoria Höör/Hörby Susanne Asserfors→ susanne@asserfors.nu

Ystad Kim Grahn→kimgrahn1965@gmail.com

Åhus Sabina Nilsson→ nilsson.sabina@telia.com

Ängelholm Kerstin Engle→ kerstin@engle.se

Österlen Ingalill Bjartén→ ibjarten@hotmail.com

Östra Göinge